Next Level

KLAIPEDOS PADEL’IO IR TENISO KLUBAS

Aistra, sportui, tenisui ir padeliui slypi giliai mūsų širdyse!

Tenisas yra žaidimas, kuriam milijonai žmonių visame pasaulyje skiria ypatingai daug savo neįkainojamo laiko.

Tenisas – tai sveikatos, harmonijos ir grožio pasaulis, rakečių sporto karalius. Jis buvo vadinamas judesio šachmatais, išskirtinių pojūčių žaidimu, žaidimu karaliams.

Mes patys būdami aistringi teniso mylėtojai, draugaudami su teniso klubais įvairiose Pasaulio šalyse ir keliaudami vieni pas kitus atradome naują aistrą padelio-tenisą. Padelio tenisas, arba trumpiau padelis – judrus žaidimas ir kartu reikalauja maksimalios koncentracijos, turi apmąstyti kamuoliuko skridimo trajektoriją, žaidi labiau galva. Padelis gimė 1962 m. Meksikoje – Tenisą mėgstantis Enrique Corcuera norėjo prieš jūrą esančioje kalno šlaito terasoje įrengti teniso aikštelę, bet neužteko vietos. Tad ją aptvėrė mūrine siena. Tuomet pamatė, kad žaisti dėl to tapo netgi įdomiau. 1970 m. vasarą pas Corcuerą viešėjo jo draugas Ispanijos princas Alfonso. Jis idėją parvežė į savo šalį. Šiuo metu padelio tenisas Europoje ypač populiarėjanti sporto šaka. Šis žaidimas taip įtraukė ir uždegė, todėl nutarėme prisidėti prie padelio teniso vystymosi ir 2020 metais liepą atidarėme pirmąjį padelio teniso aikštyną Klaipėdoje. Tačiau tuo mes neapsiribojome ir jau šiemet jums pasiūlysime apsilankyti uždaruose teniso ir padelio teniso kortuose Klaipėdoje.

Į šiuos aikštynus įdėjome daug širdies ir energijos, tikimės tai liks pastebėta ir džiugins Jus. Mes nuoširdžiai kviečiame jus apsilankyti, patirti ypatingai gerų įspūdžių, atrasti naujų draugų, na o svarbiausia tai juk sveikatina mus visus sportuojančius.

Mūsų tikslas – padaryti tenisą ir padelio-tenisą kuo prieinamesnį visiems, kad kuo daugiau žmonių pamėgtų šias rakečių sporto šakas. Nuoširdžiai kviečiame visus apsilankyti pas mus, kur jus rasite labai paslaugų ir malonų dėmesingų darbuotojų kolektyvą, pasiruošusių padėti pasinerti į sporto pasaulį. Mes (jums) pasiruošę suteikti platų paslaugų spektrą lankytojams – teniso kortai, didelė saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, padelio aikštelės, sporto salė, baras-restoranas, sportinės aprangos parduotuvė, vaikų kambarys, rakečių nuoma ir rakečių stygos, teniso ir padelio mokykla, mūsų kvalifikuotų instruktorių konsultacija ir pilnas aptarnavimas.

Mes organizuojame mėgėjų ir profesionalų turnyrus, teikiame integruotą paslaugų paketą poilsiui, į kurį įeina: asmeninės užsiėmimų programos sudarymas, dalyvavimas turnyruose, pervežimas, apgyvendinimas, sportinė mityba, ir visa ko prireiktų.

Mūsų arena yra Arimų g. Klaipėdoje. Nuoširdžai laukiame jūsų.

Apie mus