Apie slapukus

Slapukai – tai duomenys, siunčiami iš serverio, kuriame patalpinta svetainė, į Jūsų naudojamą naršyklę, kurioje jie išsaugomi. Informacija yra siunčiama atgal į serverį, kaskart Jūsų naršyklei paprašius informacijos apie atidaromą puslapį. Šie duomenys mums padeda gauti informaciją apie Jūsų veiksmus internetinėje svetainėje.

Mūsų svetainė www.klaipedapadel.lt/ naudoja slapukus. Naršydami joje Jūs sutinkate su VšĮ „Klaipėdos padelio tenisas“ Privatumo ir slapukų politika.

Egzistuoja du pagrindiniai slapukų tipai: laikinieji ir nuolatiniai slapukai. Laikinieji slapukai yra ištrinami iš Jūsų kompiuterio tada, kai uždarote naršyklės langą. Nuolatiniai slapukai yra saugomi žiniatinklio naršyklėje ir galioja iki nustatytos jų galiojimo pabaigos datos, išskyrus atvejus, kai vartotojas juos ištrina anksčiau.

Slapukai mūsų svetainėje

Mes – www.klaipedapadel.lt naudojame „Google Analytics“, siekdami analizuoti Jūsų paliktus slapukus rinkodaros tikslais. „Google Analytics“ generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine. Tai daroma naudojant Jūsų paliktus slapukus, kurie yra saugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame išmaniajame įrenginyje, priklausomai nuo to, kuo naudojatės naršydami mūsų svetainėje. Visa gauta informacija yra naudojama „Google Analytics“ sugeneruotoms ataskaitoms, talpinamoms į mūsų „Google Analytics“ paskyrą. „Google“ šią informaciją saugo pati. Jei norite susipažinti su „Google“ Privatumo politika, galite tai padaryti apsilankę šiuo adresu: https://policies.google.com/privacy.

Slapukų pašalinimas ir atsisakymas

wp-settings-1 – Slapukas naudojamas tinklapio struktūros personalizavimui pagal vartotoją ir nerenka asmeninių duomenų. Galiojimas: 1 diena.
wordpress_test_cookie – WordPress slapukas, naudojamas patikrinti ar naršyklė palaiko slapukų įrašymą. Galiojimas: iki puslapio uždarymo.
wp-settings-time-1 – WordPress būtinasis laiko slapukas. Galiojimas: 1 metai.
PHPSESSID – Šis PHP programavimo kalbai sukurto slapuko dėka svetainės gali išsaugoti vartotojo seansui reikalingus duomenis. Jis naudojamas vartotojo seanso sukūrimui ir jo duomenų perdavimui laikinuoju slapuku, dar vadinamu seanso slapuku (kuris pašalinamas uždarius naršyklę). Galiojimas: iki puslapio uždarymo.
wordpress_logged_in_* – WordPress prisijungusio vartotojo slapukas. Galiojimas: iki puslapio uždarymo.
wordpress_sec_* – WordPress slapukas, naudojamas paskyros saugumui užtikrinti. Galiojimas: iki puslapio uždarymo.

Jūs turite teisę ištrinti slapukus iš savo naršyklės. Jums tereikia įeiti į naršyklės privatumo nustatymus ir šiuos slapukus ištrinti. Dauguma naršyklių turi šią funkciją, tačiau, jei Jūsų naršyklė to neleidžia, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes ištrinsime bet kokią informaciją, kurią turime apie Jus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų Slapukų politiką ir informaciją, kurią renkame apie Jus, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

 

Privatumo politika